Etykietowanie kartoników dla przemysłu kosmetycznego

Przedstawiony system  przeznaczony jest do etykietowania kartoników dla przemysłu kosmetycznego. Zaetykietowane kartoniki stają się częścią pakietu zawierającego zestaw do makijażu (szminka, tusz do rzęs itp.). Maszyna aplikuje trzy etykiety: jedną z kodem kreskowym (drukowany w linii) na części spodniej, jedną kolorową na górnej części oraz etykietę naruszenia z anteną.

Cały system obsługiwany jest przez jednego operatora, który umieszcza produkty w magazynku i pobiera gotowe na końcu urządzenia.

 

System zawiera podajnik kartoników z pochylonym magazynkiem. Podajnik ten umieszcza produkty na specjalnie zaprojektowanym do tego typu produktów  transporterze, gdzie 3 głowice etykietujące ALritma zapewniają drukowanie i aplikację etykiet.

 

Gdy produkt zostanie zaaplikowany, przechodzi przez system kontroli, gdzie skaner i kamera sterowane przez nasz system CS03 odrzucają produkty z brakującymi etykietami. Na samym końcu znajduję się transporter ustawiony pod kątem 90 stopni, skąd gotowe produkty mogą być łatwo odbierane.


WIDEO