Laminacja etykiet

Przedstawiona maszyna to niestandardowy system zbudowany dla europejskiej spółki z branży automotive. Maszyna przeznaczona jest do aplikacji czystej ochronnej wielowarstwowej etykiety na etykietę z zadrukowanym numerem seryjnym/kodem kreskowym. Etykieta powinna być obojętna na olej, smar oraz farbę, a warstwę etykiety ochronnej można usunąć pozostawiając zawartość etykiety ponownie czytelną.

 

System ten jest półautomatyczny i zawiera stół roboczy z biurkową drukarką SATO CL 408, która zapewnia drukowanie etykiet danymi z bazy danych klienta (numer seryjny, kod kreskowy, itp.) Etykieta drukowana jest przez jednostkę SATO i pozycjonowana na płycie przesuwnej. Głowica etykietująca ALstep S wyposażona jest w aplikator AC03, który aplikuje wielowarstwowe etykiety ochronne na wierzch drukowanych etykiet, w celu ochrony podczas produkcji.

System został zaprojektowany do pracy bez stałej obecności operatora z wydajnością na poziomie 20 etykiet na minutę. Etykiety dla tego specyficznego zastosowania mogą być aplikowane na produkt ręcznie.


WIDEO