Automatyczny aplikator etykiet ALstep


Urządzenie ALstep to niewielki aplikator samoprzylepnych etykiet, dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie, który może zostać łatwo zintegrowany z istniejącą linią pakującą.

Głowica pozwala na aplikację etykiety z zachowaniem tolerancji w zakresie +/- 1 mm. Etykieciarka zbudowana jest modułowo; na życzenie klienta istnieje możliwość doposażenia jej w szereg elementów opcjonalnych, pozwalających zaspokoić nawet najbardziej skomplikowane wymagania w zakresie aplikacji etykiety.

 

Więcej »

Automatyczny aplikator etykiet ALritma


Urządzenie ALritma to wysokowydajna głowica etykietująca, przeznaczona do integracji z liniami pakującymi, wymagającymi dużych wydajności i niezawodności.

Konstrukcja jest oparta na innowacyjnych rozwiązaniach mechanicznych, stanowiących o uniwersalności maszyny.

 

Więcej »

Automatyczny aplikator etykiet ALritma X


Urządzenie ALritma X to rozszerzona wersja modelu ALritma, wyposażona w powiększony do 400 mm uchwyt roli etykiet oraz zwiększony nawijak papieru podkładowego (dzięki tym zmianom wydłużeniu ulega czas pracy urządzenia bez przerwy na wymianę roli etykiet czy usunięcie nadmiaru silikonu).

Standardowy model głowicy ALritma X może podawać etykiety z prędkością do 40 m/min i występuje w dwóch wersjach: 100 i 200 mm.

 

Więcej »