Ekonomiczne maszyny etykietujące serii ALbelt


Ekonomiczne maszyny etykietujące serii ALbelt to grupa prostych w konstrukcji i atrakcyjnych cenowo systemów, zbudowanych najczęściej w oparciu o jeden lub dwa aplikatory etykiet, projektowanych z myślą o realizacji prostych procesów etykietowania górnej, bocznej lub spodniej powierzchni produktów.

 

ALbelt C to system przeznaczony do obwodowego etykietowania produktów cylindrycznych, takich jak fiolki, butelki, słoiki itp. Jego uniwersalność sprawia, że jest przydatny zarówno w niewielkich, rozwijających się firmach, jak i w dużych zakładach dążących do zautomatyzowania procesu etykietowania swoich produktów.

 

Wielofunkcyjna, segmentowa maszyna może pracować zarówno ze stałą, jak i zmienną (od niskiej do średniej) prędkością skorelowaną z prędkością linii produkcyjnej; dzięki temu zwiększanie wydajności produkcji nie powoduje konieczności zmiany urządzenia etykietującego.

 

  Więcej »

Maszyny do obwodowego etykietowania opakowań ALline C


Seria ALline C to rodzina maszyn etykietujących, przygotowanych do obwodowej aplikacji etykiet na opakowania okrągłe - metalowe puszki, szklane słoiczki, butelki itp., zawierające środki spożywcze, chemiczne, farmaceutyki czy kosmetyki.

 

Więcej »

Maszyny do dwustronnego etykietowania opakowań ALline E


Seria maszyn ALline E jest przeznaczona do dwustronnego etykietowania owalnych oraz prostokątnych opakowań, plastikowych, szklanych, metalowych, stosowanych głównie w przemyśle spożywczym, kosmetycznym, farmaceutycznym i chemicznym. System jest oparty na dwóch głowicach etykietujących ALritma.

 

Więcej »

Rozwiązania niestandardowe - grupa ALline Special


Szeroka grupa urządzeń, określanych wspólną marką ALline Special to maszyny specjalnie skonfigurowane pod potrzeby konkretnej aplikacji klienta. O wybranych realizacjach piszemy w niniejszym serwisie nieco wyżej, w punkcie "Case Studies".

 

Każde z urządzeń oferowanych przez firmę Altech może zostać doposażone w szereg niestandardowych modułów i komponentów tak, by sprostać zarówno nietypowym zadaniom aplikacji, jak i szczególnym oczekiwaniom co do wydajności, jakości etykietowania, itp. stawianym przez klienta.

 

Więcej »