Urządzenie ALritma T do druku i etykietowania produktów w ruchu


ALritma T to urządzenie drukująco-etykietujące, oparte o jednostkę etykietującą ALritma, którego zaletą jest możliwość pracy samodzielnej (bez zadruku) lub z zadrukiem - po doposażeniu w dowolny moduł termotransferowy produkcji firm Sato, Zebra czy Datamax.

 

Taka rozbudowa pozwala na dodrukowanie w czasie rzeczywistym m.in. numeru partii, daty ważności, kodu kreskowego, kolejnego numeru etykiety czy elementów graficznych.

  Więcej »

ALcode LT ekonomiczne urządzenie drukująco-etykietujące


ALcode LT to ekonomiczne urządzenie drukująco-etykietujące o zwartej konstrukcji, pozwalające na zadruk etykiet i ich aplikację w czasie rzeczywistym.

Jednostką drukującą jest moduł Sato LT 408, mogący zadrukowywać etykiety o maksymalnej szerokości 104 mm, z prędkością do 150 mm/s., przy zachowaniu rozdzielczości 200 DPI.

Wszystkie funkcje maszyny są sterowane mikroprocesorem. Przemyślane układy elektroniczne i pneumatyczne, w połączeniu z solidną konstrukcją mechaniczną, na której zainstalowany jest moduł odwoju roli etykiet o średnicy 220 mm oraz moduł drukujący sprawiają, że urządzenie można łatwo zainstalować na linii produkcyjnej lub w maszynie pakującej.

 

Więcej »

ALcode uniwersalne urządzenie drukująco-etykietujące


ALcode to rodzina przemysłowych urządzeń drukująco-etykietujących, zaprojektowana do automatycznego, niezawodnego, szybkiego oraz efektywnego drukowania i naklejania etykiet samoprzylepnych w czasie rzeczywistym (ostatnia wydrukowana etykieta jest od razu aplikowana na produkt).

 

Urządzenie ALcode sprawdza się w zastosowaniach związanych z nadrukiem zmiennych danych na etykiety i ich nanoszeniu zarówno na produkty jednostkowe, jak i na opakowania zbiorcze (kartony, pakiety).

 

Więcej »

ALcode LL urządzenie do druku i aplikacji etykiet linerless


Alcode LL jest nowym urządzeniem drukująco-aplikującym z serii ALcode, zbudowanym we współpracy z firmą Irplast - czołowym producentem samoprzylepnych materiałów do zadruku pozbawionych podkładu silikonowego (tzw. taśma linerless).

 

Materiał linerless charakteryzuje się:

  • niższym kosztem (w przeliczeniu na pojedynczą etykietę) od standardowego surowca z podkładem
  • brakiem odpadu w postaci trudnego do utylizacji silikonu
  • dwukrotnym zmniejszeniem częstotliwości wymiany roli

 

Więcej »