Automatyczne zestawy znakowania kartoników i blistrów


W ofercie naszej firmy znajduje się kilka gotowych rozwiązań, pozwalających na automatyczneg znakowanie kartoników i blistrów. Poniżej przybliżamy wybrane z nich:

 

 

Więcej »

Rozbudowany zasobnik produktów


Rozbudowany zasobnik produktów służy ułatwieniu obsługi każdego z oferowanych przez nas urządzeń.

Zestaw składa się z dozownika i transportera załadowczego. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania podajniki produktów arkuszowych jest w stanie pracować niemal bezobsługowo przy automatycznych liniach pakujących lub liniach transportujących produkty do znakowania i etykietowania.

 

Więcej »

Liczarka produktów arkuszowych


Automatyczna liczarka jest przeznaczona do zliczania i/lub formowania w grupy o określonej liczebności produktów arkuszowych, takich jak: kartki, płytki, etykiety, koperty, płaskie kartoniki, plastikowe lub aluminiowe torebki itp.

 

Dostępne są dwa modele urządzenia - CG-M i CG-AP.

 

Więcej »

Podajnik produktów arkuszowych


Jest to urządzenie przeznaczone do podawania pojedynczych produktów arkuszowych, takich jak kartki, koperty, etykiety, kartoniki, plastikowe lub aluminiowe torebki, ulotki, instrukcje obsługi itp.

 

Więcej »

Maszyna do automatycznego znakowania


Urządzenie jest przeznaczone do nadruku daty, kodu kreskowego, tekstu itp. na etykietach, pudełkach, kopertach, kartkach.

Szczególnie polecane do pracy w sortowniach pocztowych i prasowych, farmacji, przemyśle kosmetycznym, przemyśle winiarskim oraz wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność znakowania cienkich, wiotkich materiałów.

 

Więcej »