Misja

 

Aby możliwe było stworzenie doskonałej maszyny etykietującej, niezbędne są: doświadczenie, umiejętności organizacyjne, techniczny know-how oraz zamiłowanie do szczegółów.


Wymogi klientów zainteresowanych ofertą firmy Altech są zawsze szczegółowo analizowane i opracowywane, ponieważ pierwszy impuls do innowacji często pochodzi z ciągłego dialogu z klientami i z obserwacji rynku.

 

Wartości

 

Synonimem każdego produktu stworzonego przez firmę Altech jest wysoka jakość.

Altech wykorzystuje tylko wysokiej klasy materiały: stopy metali o podwyższonej odporności, śruby ze stali nierdzewnej - niezawodne komponenty, które będą przez długi czas służyć użytkownikom.

Każda maszyna etykietująca jest projektowana w postaci modułowej - z możliwością rozbudowy. Wszystkie elementy są łatwo dostępne i proste w montażu i demontażu. Każdy szczegół jest zawsze dokładnie kontrolowany i ujednolicany, a sprzedawana klientowi maszyna dostarczana jest ze schematami oraz wykazem odpowiednich części. Dostawcy podzespołów wybierani są zgodnie ze ścisłymi kryteriami, dla zapewnienia niezawodności i dostępności produktów na całym świecie. Części elektroniczne są projektowane tak, aby wszystkie zbudowane z nich urządzenia realizowały stawiane przed nimi zadania, niezależnie od warunków otoczenia, w których muszą pracować.

 

Rozwiązania

 

Główne zadania realizowane przez urządzenia firmy Altech to dekorowanie opakowań, informowanie o ich zawartości, promowanie ich, kodowanie i identyfikacja.
Wszystko to jest możliwe tylko dzięki stosowaniu etykiet.
Setki standardowych wdrożeń pozwalają na poprawienie stosowanych rozwiązań, dla uniknięcia ewentualnych problemów aplikacyjnych. Firma Altech gotowa jest również zbudować rozwiązania specjalne, skrojone specjalnie "na miarę" użytownika.

 

Nasza sieć dystrybucji i serwis

 

Firma Altech projektuje i wykonuje maszyny etykietujące we Włoszech i dystrybuuje je do wielu krajów w Europie oraz kilku krajów spoza Europy przez stale rosnącą sieć dystrybucji.
Nasi dystrybutorzy - wśród nich Italpack - są odpowiednio wybierani, przeszkalani oraz dobrze wspierani. Dzięki nim, nasze doświadczenie może być korzyścią dla naszych klientów, co stanowi wartość dodaną, a więc zysk dla każdego użytkownika urządzeń Altech.

 

Nasi dystrybutorzy posiadają sporą wiedzę dotyczącą materiałów, z którymi mają do czynienia.

Potrafią określić najlepszą konfigurację dla każdego zadania etykietowania, pasującą do standardowych modułów zawartych w naszym katalogu w celu zaoferowania najlepszego rozwiązania, dostarczając nie więcej, ale przede wszystkim nie mniej niż to, co jest potrzebne.

Dystrybutorzy zapewniają również wsparcie techniczne w zakresie obsługi produkowanych przez nas urządzeń w okresie po sprzedaży.

 

Jesteśmy przekonani, że przy wsparciu naszego polskiego dystrybutora - firmy Italpack - będziecie Państwo w stanie znaleźć rozwiązanie w stu procentach spełniające Państwa oczekiwania.

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół Altech i Italpack