Automatyczne zestawy znakowania kartoników i blistrów

W ofercie naszej firmy znajduje się kilka gotowych rozwiązań, pozwalających na automatyczneg znakowanie kartoników i blistrów. Poniżej przybliżamy wybrane z nich:

 

 

 

 

Automatyczny zestaw do znakowania atramentowego

 

Zestaw składa się z podajnika produktów i transportera i służy do automatyzacji procesu znakowania materiałów z pomocą jednej lub większej ilości drukarek atramentowych.

 

Automatyczny zestaw do znakowania za pomocą głowicy laserowej

 

Zestaw składa się z podajnika produktów i transportera i służy do automatyzacji procesu znakowania materiałów za pomocą głowicy laserowej (Ważne! W niektórych przypadkach, przy stosowaniu tego procesu znakowania konieczne może okazać się zatrzymanie produktów do znakowania na przenośniku - jeśli będzie to konieczne, jest to możliwe do zrealizowania poprzez system, reguluje okres i czas wykonania oznaczenia materiału).

 

Automatyczny zestaw do etykietowania

 

Zestaw składa się z podajnika produktów i transportera i służy do automatyzacji procesu znakowania materiałów za pomocą etykiety samoprzylepnej lub etykiety z systemem RFID.

 

Automatyczny zestaw do kontroli video

 

Zestaw składa się z podajnika produktów i transportera i służy do do automatycznej weryfikacji oznakowania i zaetykietowania produktów przy pomocy systemu video.


WIDEO


GALERIA