Rozwiązania niestandardowe - grupa ALline Special

Szeroka grupa urządzeń, określanych wspólną marką ALline Special to maszyny specjalnie skonfigurowane pod potrzeby konkretnej aplikacji klienta. O wybranych realizacjach piszemy w niniejszym serwisie nieco wyżej, w punkcie "Case Studies".

 

Każde z urządzeń oferowanych przez firmę Altech może zostać doposażone w szereg niestandardowych modułów i komponentów tak, by sprostać zarówno nietypowym zadaniom aplikacji, jak i szczególnym oczekiwaniom co do wydajności, jakości etykietowania, itp. stawianym przez klienta.

 

Co oczywiste, każda kolejna przygotowana przez firmę Altech maszyna, której charakterystyka wykracza poza standardowe ramy, automatycznie zalicza się do grupy Special. Nie sposób w związku z tym wymienić wszystkich rozwiązań, które zostały zbudowane - wraz z każdą zrealizowaną dostawą ich przybywa.

By jednak choćby skrótowo przybliżyć gamę maszyn z grupy Special, należy wspomnieć:

 

Dodatkową zaletą urządzeń firmy Altech jest segmentowa konstrukcja i możliwość doposażania go (zarówno w trakcie procesu produkcji urządzenia, jak i później, gdy jest ono już eksploatowane przez klienta) w podzespoły pozwalające na zwiększenie precyzji regulacji maszyny, kontrolę procesu etykietowania i jego wyników oraz ułatwienie operatorowi pracy z urządzeniem. Wśród najczęściej zamawianych przez klientów komponentów są:


WIDEO